News

OBROVSKÁ ZMĚNA pro organizaci aneb Inaequalis

Wed 28th Dec 2016 - 10:59am : Team : General : Gaming

Jak už Vám napověděl název článku. Ať chcete nebo ne, změny hýbou světem a nevyhnuli jsme se tomu ani my!

 

Co se stalo?

Snažíme se pro své hráče udělat maximum. Chceme, aby naši hráči měli nejlepší podmínky a organizace jim byla oporou. S raketovým vzrůstem kvalit našich sekcí v Dotě a v LoL jsme byli nuceni přemýšlet jak vlastně pokračovat dále.

 

Z osobních důvodů bychom nebyli schopni poskytnout takové podmínky, jako nabízeji lepší organizace. Proto jsme se rozhodli udělat velké rozhodnutí. Rozhodnutí bylo takové, že přesuneme naše hráče pod křídla jinačí organizace!

 

Inaequalis, aneb jejich žlutá záře v nás vyvolala pocit jistoty, spokojenosti a potřeb, které naši hráči potřebují

Ano, je to tak. Naše sekce (LoL, Dota2, OW) přestoupily k výše zmíněným Inaequalis. Majitel Inae Eldesan nás uvítal s otevřenou náručí a my za tuto možnost byli nesmírně rádi!

 

Co je vlastně Inaequalis?

Inaequalis z.s. je neziskový spolek, který sdružuje hráče v oboru e-sport. Inae se může pyšnit obrovskou komunitou jejich členů, která čítá přes 130 lidí! Ano, čtete správně. Nejlepší na tom všechno je, že všech 130 lidí mají stejné podmínky a jsou si sobě rovni. Nezáleží na tom, jak moc jste dobří. Záleží na tom, jak se chováte a jakou úctu projevujete ke svým soupeřům, spoluhráčům. Toxická společnost nikdy většinou nevedla k lepším zítřkům, ba naopak. Inae ZDE buduje něco, co je unikátní a naprosto nevídané! Za zmínku stojí 12 odpořádaných bootcampů, kde se sešly desítky herních nadšenců členů Inae. Každý člen v Inae má možnost si udělat dres s vlastnín in-game nickem, jezdit na výše zmíněné bootcampy a nebo reprezentovat Inae jak na on-line, tak i na off-line turnajích, kde Vám cestu proplatí.

 

Ne, žádný háček v tom opravdu není! Členem Inae se může stát kdokoliv z vás! Ani já sám sem tomu zprve nemohl uvěřit, že se i něco v tak toxické CZ/SK komunitě může objevit něco, jako je Inae. Klidný a přátelský ostrov uprostřed rozbouřeného moře? Ano, i takto se dá popsat momentální československá komunita. To je možná důvod, proč jste Inae dosud neslyšeli!

 

Havraní TS3 adresa nezaniká! Budeme ji dále udržovat pro naše fanoušky a bývalé členy na adrese: ts3.hicoria.com:17010. Naše TS může využívat kdokoliv bez rozdílu. :-)

 

Pokud Vás Inaequalis oslovil, tak rozhodně navštivte jejich webové stránky: http://www.inaequalis.eu/ nebo fb. stránky: https://www.facebook.com/inaequalis/.

 

Budeme rádi, pokud nás budete podporovat i nadále, ale pod jinačími barvy! 

 

Děkuji za přečtení článku.

 

DM

S4lpr3th

S4lpr3th

Dominik Mojžíš

Your Comments

Please register or login to post comments